Takip Edin

Spor

Seydikemerli Sporcuların Başarısı Devam Ediyor

Yayınlanma tarihi

-

Seydikemerli sporcular, kendilerine verilen destekleri yine boşa çıkarmadı ve kürsüdeki yerlerini aldılar.

Geçtiğimiz hafta Kumluca da yağlı güreşlerde derece elde eden güreşçilerimiz ve Fethiye’de düzenlenen Kick Boks Ulusal Egemenlik Kupası Muğla İl Şampiyonasında derece elde ederek Seydikemer’e madalya kazandıran sporcular ve antrenörler Başkan Otgöz’e verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, destek verildikçe daha iyi mücadele edip Seydikemer’i en iyi şekilde temsil etmeye ve madalyaları getirmeye devam edeceğiz, dediler.

Seydikemer’de sporun gelişmesi ve gençlerin spora olan ilgilerini artırmak için yetersiz malzeme ve kısıtlı imkanlarla gecelerini gündüzlerine katarak çalışmalarını sürdüren ve gittikleri her şampiyonadan madalya kazanarak geri dönen sporcuların antrenörleri Cemal Cumbur ve Cemal Genç, daha çok destek verildiği takdirde daha büyük başarılarla Seydikemer’i en iyi şekilde temsil edeceklerini bir kez daha kanıtladılar.

Geçtiğimiz hafta Antalya Kumluca Yağlı Güreşlerinde derece yaparak madalya kazanıp Seydikemer’i kürsüde temsil eden sporcuların Antrenörü Cemal Cumbur, yaptığı açıklamada: “3 gün süren kumluca güreşlerinde yine kürsüdeki yerlerimizi aldık. Teşvik 1 boyunda Osman Nuri Çıldan 1., Minik 1 boyunda Mehmet Arda Tanır 3. oldular. Bizlerden desteğini hiç bir zaman esirgemeyen ve her güreş organizasyonunda bizlere özel olarak destek veren, Sporcularımızın her türlü sorunlarında yanlarında yer alarak çözüm üreten Seydikemerimizin çalışkan Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e, kulüp Başkanımız Yücel Özdemir’e, Spora ve sporcuya destek veren herkese, güreşçilerimizin tüm sponsorlarına canı yürekten teşekkür ediyorum. Biz seydikemer için elimizden gelenin en iyisini en güzelini yaptık. Daha büyük şampiyonlar çıkarmak için en iyisi olana kadar da mücadelemize devam edeceğiz” dedi.

Seydikemer merkez eski camii imamı ve Seydikemer GENÇ TEAM kick boks Ekibi Antrenörü Cemal Genç ise, “Seydikemer GENÇ TEAM kick boks Ekibi olarak Fethiye’de düzenlenen 9 kulüp ve 250 sporcunun katıldığı Kick Boks Ulusal Egemenlik Kupası Muğla İl Şampiyonasına biz de 27 sporcu ile katılarak 9 birincilik, 11 ikincilik , 7 üçüncülük ile 9 kulüp arasında takım halinde 2. Olduk. Bu galibiyet ve Madalyalar Seydikemere Armağan Olsun. Bizlere her zaman destek olan Kaymakamımız Haktan Gökçekuyu’ya, Belediye Başkanımız Yakup Otgöz’e ve sporcularımızın ailelerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Bu çocuklara destek verilmeye devam edildiği takdirde daha iyi başarılarda gelmeye devam edecektir” dedi.

Devamını oku
Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

Spor

Üniversite Hentbol Takımı Türkiye İkincisi Oldu

Yayınlanma tarihi

-

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Kadın Hentbol Takımı, Türkiye Koç Spor Fest Üniversite Oyunları’nda Türkiye ikincisi oldu.

Koç Spor Fest’in bahar etabının finalleri, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun’a çıkışının 100’üncü yılı vesilesiyle Mayıs’ta Samsun’da yapıldı. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Kadın Hentbol Takımı, bu yıl 16’ncısı düzenlenen Türkiye Koç Spor Fest Üniversite Oyunları’nda büyük bir başarı elde ederek Türkiye ikincisi odu.
MSKÜ Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Gör.evlisi Koral Yıldırım ve Sevil Yıldırım antrenörlüğünde sahaya çıkan başarılı ekip, bu derecesiyle 2020 yılında Polonya’da düzenlenmesi planlanan Üniversitelerarası Hentbol Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

Devamını oku

Spor

Muğla Liseler Arası Basketbol Turnuvası Finali Marmaris’te Yapıldı

Yayınlanma tarihi

-

Muğla Liseler Arası Basketbol Turnuvası B Grubu final maçı Marmaris’te yapıldı. Turnuvanın şampiyonu Marmaris İzmir Türk Koleji’ni yenen, Marmaris Uğur Koleji oldu.

Muğla Liseler Arası Basketbol Turnuvası B Grubu final maçı Marmaris’te yapıldı. Amiral Orhan Aydın Spor Salonu’nda yapılan final maçında Marmaris Uğur Koleji , Marmaris İzmir Türk Koleji’ni 60’a 34 yenerek şampiyon oldu. Marmaris Uğur Koleji Beden Eğitimi öğretmeni Mert Korkut turnuva hakkında bilgi verdi. Şampiyon oldukları için mutlu olduklarını belirten Korkut, “Muğla Liseler Arası Basketbol B Müsabakası final maçı oynanmakta. Muğla’da oynan grup maçlarında grubumuzda lider çıktık. Marmaris’ten iki okul, Muğla’da ise 10 okul turnuvaya katıldı. Rakiplerimizi yenip bugün final oynamaya hak kazandık” dedi.

Devamını oku

Spor

Galatasaray Dernek Başkanından Fenerli Adaya Destek

Yayınlanma tarihi

-

Türkiye Futbol Federasyonu’nda Yıldırım Demirören’in istifasının ardından başkanlık koltuğu için ilk aday Nihat Özdemir olmuştu.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) 1 Haziran’da Ankara’da yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda başkan adaylığı için Nihat Özdemir’e ilk destek Muğla’dan geldi.

Muğla Galatasaraylılar Derneği ve Muğlaspor Kulüp Başkanı olan Erol Kapiz “ Nihat Özdemir Başkanımızın her zaman arkasındayız. Muğlaspor Kulüp Başkanı ve Muğla Galatasaraylılar Derneği Başkanı olarak adayımız Nihat Özdemir’dir” dedi.

Devamını oku

POPÜLER